bellanotte baner 2014

Gorączka weselna w Kaliszu z zespołem BellaNotte

“A moment like this Some people wait a lifetime
For a moment like this Some people search forever”

Leona Lewis

Czekaliście na ten moment całe życie Marzyliście o nim i planowaliście w myślach tysiące razy. Teraz ten moment nieuchronnie nadchodzi. Jak sprawić by wszystko co zostało wcześniej przez Was wymarzone stało się rzeczywistością? Postawcie na oprawę muzyczną, a wszystko pójdzie jak z nut. Zespół BellaNotte sprawi, że  uroczystość weselna i zabawa miną Wam śpiewająco.

Wyśpiewamy Waszą miłość w Kościele Wesoła wdówka nie jest może najbardziej oczekiwanym gościem na weselu, ale na pewno wiecie, że „Usta milczą dusza śpiewa…” W kościele lepiej nie milczeć i z uśmiechem wypowiedzieć słowa przysięgi. A to co ukryte w Waszych zakochanych duszach chętnie wyśpiewają nasze wokalistki. Uprzedźcie proszę gości, że chusteczka na mszy jest wyposażeniem obowiązkowym.

A kiedy już wszyscy dotrą na parkiet… Nie opuszczą go aż do białego rana. Pierwszeństwo w jego zajęciu mają jednak Państwo Młodzi. Bez względu na to czy chcecie jedynie płynąć w swoich objęciach czy zamienić wesele w Kaliszu w Taniec z Gwiazdami zdobywając rzecz jasna Kryształową Kulę, bez trudu dotrzymamy Wam kroku.

Podobnie jak pozostali goście, bo w naszym repertuarze każdy znajdzie coś dla siebie. Za to trudno im będzie znaleźć wymówkę do tego by zasiąść przy stole. Nawet największych maruderów do pląsów namówi „Kawałek do tańca”. Mama lub Babcia powiedzą talerzom „Ja dla Pana czasu nie mam” i na pewno przyłączą się do zabawy. A męski pierwiastek kaliskiego wesela przypomni sobie piłkarskie uniesienia z przebojem Shakir’y „Waka waka” Piłkarska wytrzymałość się przyda aby wytrzymać do przerwy, którą zwykle robimy po kilkunastu utworach.
Specjalne życzenia spełniamy od razu na cuda trzeba trochę poczekać… Ale jeśli chcecie czegoś wyjątkowego, macie swój pomysł na wesele tematyczne, szczególną niespodziankę dla gości, magiczne podziękowania dla rodziców albo jeszcze coś kompletnie innego zespół muzyczny BellaNotte wyjdzie Waszym oczekiwaniom na przeciw. Spełnianie marzeń to nasze ulubione zajęcie zaraz po muzykowaniu. Razem z Wami stworzymy i przeżyjemy niezwykłe wesele w Kaliszu, gdzie nie powieje nudą. Przygotujcie się za to na nieustanne eksplozje radości.

Lokale w okolicach Kalisza w których grał Zespół BellaNotte:

Hotel Kristoff

Dom Weselny Eden

Hotel i Restauracja Maxim

Restauracja Pod Orzechami

Pałac Bagatela

Bursztynowy Dwór

Restauracja Czarnuszka

Kompleks restauracyjny Aljo

Pałac Witaszyce

Zajazd Noce i Dnie

Hotel Stajnia Wolica

Restauracja Leśny Dwór

zespół na wesele Kalisz | zespół muzyczny Kalisz | zespoły muzyczne Kalisz  | zespoły weselne Kalisz | wesele Kalisz | zespół Kalisz | 
zespół weselny Kalisz | zespoł weselny Kalisz |  na wesele Kalisz | studniówki Kalisz | ślub i wesele Kalisz

Copyright ©   BellaNotte Band    All rights reserved.

made  by  Zbigniew Stypiński   Agencja Artystyczna